I would like to ask you to sign up with the Best Hosting and read more web hosting reviews.

Stone-Wall - CENA

Vytisknout
Kategorie: Novinky

Jak je to s cenou našeho řešení STONE-WALL

  • Musíme konstatovat, že cena je přímo úměrná objemu zakázky
  • Dále uvádíme, že cena se liší s druhem použitého kamene
  • Uvádíme, že cena může být různá při použití jednotlivých kombinací
  • Dále je třeba konstatovat, že můžeme nacenit i brány a branky
  • Slevy poskytujeme při objednání s montáží

Tolik heslovitě a teď trochu jinak:

Čím bude Váš požadavek menší ( zastínění sezení, nízká vyrovnávací zídka,... ) bude se Vám zdát cena vyšší (v porovnání za 1m2). To je způsobeno tím, že používáme velmi kvalitní materiál, který máme k dispozici v určitých jednotkách. Budou-li se lišit Vaše požadavky v návaznosti na naše jednotky, je v ceně započítána více-práce při výrobě jednotlivých dílů. Nespornou součástí ceny je i doprava, která vždy upřednostňuje větší odběry.

 

Cena samozřejmě závisí i na ceně použitého kameniva, kdy štípaný kámen je z pohledu ceny levnější, avšak je nutno počítat s tím, že naši pracovníci musí tento kámen postivě vybírat v jednotlivých lokalitách, a to nejen  s ohledem na použitelnost v našem systému, ale především s ohledem na jeho opracovatelnost na místě realizace (štípání na místě), s ohledem na jeho použitelnost pro naše řešení POZOR nestavíme gabiony stavíme STONE-WALL. Používáme i přírodou opracované granitové valounky, kdy tyto dovážíme mimo ČR a v ceně je zahrnuto nejenom třídění dle frakce, ale i doprava. V obou případech je nutno počítat s vysokou pracností při ukládání kamene do jednotlivých polí.

 

Budeme-li konstatovat, že cena kamenných polí je vždy vyšší než cena jiných výplní, dostaneme se k informaci, že použití jakékoliv kombinace cenu ( např za m2 ) snižuje. Toto je potřeba při Vašich návrzích vyhodnotit nejen s ohledem na pořizovací cenu, ale hlavně s přihlédnutím k estetické využitelnosti. Mnoho našich klientů používá vlastní dřevěné výplně, kdy ovšem nemůžeme garantovat kvalitu dřevěných prvků.

 

Při kalkulaci ceny je velmi dobré přihlížet i k tomu, budete-li chtít navázat prvky STONE-WALL na další důležité komponenty oplocení jako je brána ( s nebo bez el. pohonu, otvíratelná-posuvná ), či branka, tak prvky STONE-WALL potřebují určitou úpravu ( panty, zámky, čidla, dorazy, majáky,... ).  Tyto komponenty jme schopni dodat také včetně jejich montáže.

Závěrem je potřeba konstatovat, že při objednávce s montáží poskytujeme dosti výrazné slevy na jednotlivé prvky oproti standardním cenám.

Samozřejmě vše záleží na Vašem rozhodnutí, uvádíme jen, že KALKULACI VYPRACUJEME ZDARMA.

Jednotkové ceny si můžete ověřit ZDE

O kalkulaci prosím požádejtw e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím našeho FORMULÁŘE

Přejeme příjemnou prohlídku

 

Odkaz

Free Joomla 1.7 Templates designed by College Jacke